wtorek, 13 listopada 2012

Zła passa naszych szczypiornistów

W dniu 11 bm. w Zamościu, MKS Biłgoraj rozegrał mecz z Padwą Zamość. Niestety tym razem szczypiorniści z Zamościa pokonali Biłgorajan. Spotkanie zakończyło się wynikiem 33:24. To już drugie przegrane spotkanie.

pilka_reczna_bilgoraj_mks.JPG
 Pierwsze 10 minut meczu nie były w stanie wskazać lidera, na tablicy widniał wynik 4:3 dla Zamościa, a do końca pierwszej połowy MKS przegrywał 15:11 co jeszcze nie przesądzało wyniku. Niestety początek drugiej połowy wszystko się wyjaśnił. Zawodnicy z Zamościa wyli na prowadzenie różnicą aż 8 bramek i do końca trzymali bezpieczną przewagę. W efekcie MKS Biłgoraj przegrał mecz wynikiem 33:24.

Kolejne spotkanie MKS rozegra przed własną publicznością w niedziele 18 listopada br. na hali przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących.