poniedziałek, 5 marca 2012

W niedzielę 04.03.2012 w Kielcach odbył się mecz III ligi piłki ręcznej pomiędzy MKS Biłgoraj, a AZS UJK Kielce. Kolejny mecz z drużyną z Kielc pokazał, że MKS prezentuje podobny poziom co AZS. Choć nie udało się pokonać drużyny AZS-u to Biłgorajanie przywieźli ze sobą jeden punkt za wywalczony remis 24:24.

Spotkanie przypominało mecz rozegrany jesienią w Biłgoraju. Do przerwy MKS prowadził 12:9, natomiast po przerwie AZS wyszedł na prowadzenie. W pięćdziesiątej minucie na tablicy można było zobaczyć nawet pięciopunktową przewagę drużyny z Kielc, jednak ostatnie 10 minut meczu pozwoliło odrobić straty biłgorajskich szczypiornistów i doprowadzić do remisu.

Spotkanie było dość agresywne o czym świadczy aż 9 wykluczeń dwuminutowych i niestety 3 czerwone kartki za niesportowe zachowanie w tym jedna dla zawodnika MKS-u Biłgoraj.