niedziela, 23 października 2011

Aktualności

W dniu 23 października br. na hali Regionalnego Centrum Sportowo-Widowiskowego "Podpromie" w Rzeszowie odbył się mecz pomiędzy MKS Biłgoraj, a UKS Juvenia II Rzeszów. W drugim spotkaniu III ligi piłki ręcznej szczypiorniści z Biłgoraja przegrali 32 do 27.
Zawodnicy biłgorajskiego MKS-u rozegrali swój drugi mecz pierwszej kolejki który niestety po zaciętej walce zakończył się wynikiem 32:27 dla drużyny gospodarzy.MKS pokazał jednak, że z tygodnia na tydzień staje się mocniejszą i bardziej zgraną drużyną. Podopieczni Janusza Ćwikły w pierwszej połowie spotkania nie pozwolili gospodarzom ani razu wyjść na prowadzenie. Świetna gra w obronie, oraz wysoka skuteczność w ataku sprawiły, że Biłgorajanie do 20 minuty spotkania prowadzili trzema bramkami, a pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 14:15 dla MKS-u.
Druga połowa nie była już tak kolorowa. Beniaminek rzeszowskiego klubu w 34 minucie spotkania doprowadził do remisu, a później systematycznie powiększał swoją przewagę. Trenujący od półtora miesiąca zawodnicy MKS-u nie byli już w stanie nadrobić strat, a w efekcie spotkanie zakończyło się wynikiem 32:27 dla drużyny Juveni Rzeszów II.